Gabriela Oberbek ambasadorem naszej kampanii informacyjnej

with Brak komentarzy

Gabriela Oberbek

aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna.

 

Znana m.in. z takich seriali jak:

"Przyjaciółki", "Krew z krwi", "Czas Honoru", "Misja Afganistan", "Prawo Agaty".

W ostatnich latach zyskała popularność dzięki roli Komisarz Aleksandra Latoszek w serialu "Sprawiedliwi Wydział Kryminalny".

Aktorka grywa zarówno w teatrach dramatycznych, jak i muzycznych oraz koncertuje na wielu scenach w kraju.

Gabriela Oberbek Ambasadorką kampanii

Z radością informujemy, iż Gabriela Oberbek, krakowska aktorka telewizyjna i teatralna, zgodziła się zostać Ambasadorką kampanii edukacyjnej nt. profilaktyki raka szyjki macicy. Do kwietnia przyszłego roku w mediach społecznościowych, telewizji, radiu i prasie będzie informować swoją społeczność o tym jak ważne jest by regularnie dbać o swoje zdrowie, regularne wizyty u ginekologa i wykonywanie cytologii.

 

Zaproszenie do kampanii, która dotyczy zdrowia kobiet sprawiło, że zaczęłam wnikliwie zgłębiać temat profilaktyki raka szyjki macicy. Kiedy dowiedziałam się, że w ub. roku na ten nowotwór zmarło prawie 3500 Polek to naprawdę się przeraziłam. Okazało się, że wiele z nas nie wie, co tak naprawdę w tej profilaktyce jest kluczowe i że ta wiedza oraz dbanie o siebie może w wielu przypadkach uratować nam życie. W biegu dzisiejszego świata często pamiętamy o wszystkim, ale rzadko o sobie. Badanie cytologiczne trwa maksymalnie 20 minut, a może uratować zdrowie i życie. W ramach projektu profilaktyki można to zrobić bezpłatnie. Nie czekajmy aż będzie za późno. Zapraszam do śledzenia mojego profilu na Instagramie.

Zostaw Komentarz