Aga Szuścik wspiera kampanię edukacyjną nt. profilaktyki raka szyjki macicy

with Brak komentarzy

Aga Szuścik wspiera kampanię edukacyjną nt. profilaktyki raka szyjki macicy

Aga Szuścik edukatorka, artystka, autorka bloga "Życie po raku", prelegentka TEDex, jedna z "50 śmiałych 2019" "Wysokich Obcasów" i pacjentka onkologiczna dołączyła na naszej kampanii edukacyjnej "Zdrowie w Tobie - Dziewczyny, badajmy się!" - poświęconej profilaktyce raka szyjki macicy.

Agnieszka będzie nas wspierać swoim autorytetem i pomysłami, poprowadzi debatę ekspercką w telewizji, stworzy cykl filmików edukacyjnych do mediów społecznościowych i nie tylko.

"Z wielką przyjemnością ogłaszam, że zostałam zaproszona do współtworzenia małopolskiej kampanii edukacyjnej na temat profilaktyki raka szyjki macicy. Edukacja prozdrowotna i zachęcanie do profilaktyki ginekologicznej to moja misja, każda aktywność związana z cytologią, świadomością nowotworów ginekologicznych i oswajaniem raka jest dla mnie na wagę złota, a w telewizji nie było mnie od prawie dwóch lat, więc jestem bardzo podekscytowana"

Aktywność Agnieszki w tematach profilaktyki, raka, ginekologii, patient experience, zdrowego myślenia oraz zarządzania marzeniami możecie śledzić na jej blogu "Życie po raku" , na Instagramie  lub Facebooku

 

 

Zostaw Komentarz